Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pomysły urzędników jak zrobić rynsztok do odprowadzania ścieków na drodze publicznej. Zwracajcie się o przepis do wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tam na tej wsi pijecie ścieki cmentarne. Smacznego ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet być może zaspany, zadumany , zapatrzony,( może jeszcze wkurzony bo nie było rano świtańca) wywalił się w zimie na śniegu i lodzie i ma do innych pretensje. Dziwne.......zaprawdę dziwne i jeszcze się skarży w gazecie. Koniec świata gdzie te chłopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stało się. Jak wiem, że ślisko to poruszam się ostrożniej. Je-nął w słupek to się wku-wił i wyśadł pospiesznie, a jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy w efekcie czego chłopina je-nął łbem i chce hajsów, taka to historia. Nie jedna droga jest źle zrobiona, ale co można zrobić? Ucz się człeku na błędach i uważaj przyszłej zimy co byś zdrowia i życia nie stracił. A jakby odwodnienie inaczej było zrobione to by ci człowieku ta woda z góry ku dołowi nie spływała czy jak? Bo nie wiem gdzie tu sens. Dodam, że ja przed swoją posesją sam sypię solą, worek za jakieś 30 złociszy wystarcza mi na prawie całą zimę, a niechby i 2 poszło, no to bez przesady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie co można zrobić to jest podejście polaka najlepiej nic założyć ręce i siedzieć na *** a góra niech szaleje i robi co chce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że połowa czyta i nie rozumie co czyta a tego uczą w klasie drugiej podstawówki ale czego to sie spodziewać. Gościo pisze że własnie nie było tam odwodnień i droga jest nielegalnie zrobiona co popiera nadzór budowlany to może na tej wsi domy bez pozwoleń budują , to skoro góra daje taki przyklad to jak ma byc dobrze w tym społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zima chodzi w adidasach nie mówiąc już o oponach, pewnie też letnie hahaha trzeba to sprawdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyskutanci gdzie jest prawo , może ktoś fachowo wytłumaczy jak powinna wyglądać droga .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak wszyscy klepią a najważniejsze pytanie własnie jak ma wyglądac prawidłowa droga może niech się fachowcy wypowiedzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wójt rozbierze asfalt jak się droga nie podoba i niech jeżdżą po błocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Polak sie byle czym zadowoli. Wójt dziadowski asfalcik strzelił wszyscy się cieszmy. Ciemnota wiejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internałto, turyści okolioc kazimierza, nałęczowa . zpraszam na sporty ekstremalne w karczmiskach ul. sw. wawrzyca w najbliższą  sobotę i niedzielę , wstęp wolny , śmieszną władzę ocenicie sami ... pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam parę razy w Karczmiskach i to widać na oko że władze nie dbają wogóle o tą wieś są to piękne tereny ale niestety strasznie zaniedbana ta wies i bardzo brudna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Ernest... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest korupcja urzędników , wójt zrobił lewą drogę,pozostawił rynsztok a podatnik spłaca długi , brawo Ernest popieram ciebie nie tych alkoholików z urzędu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wszyscy walczyli z tymi skorumpowanymi urzędasami którzy całą rodzinę obstalowali na stanowiskach to było by inaczej w tym kraju, ja też popieram. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negatywne opinie piszą tylko sługusy pana wójta czyli cała karczmiska klika !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest wòjt musi za hale zapłacić bo chyba liczył że w czynie społecznym ją zrobią a ty drogę chcesz ha ha. Popieram nie daj się walcz z kliką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gośc jest znany w całej okolicy ze swojego cwaniactwa, głupoty, złośliwosci itd. Wszedzie okazuje sie legitymacja służby w zakładzie karnym. Przedstawiciel prawa - tak o sobie mówi. A czy na pewno to prawo zna i go przestrzega? Trzeba by sprawdzic co robi na zwolnieniu, jak odnosi sie do innych, z jaką predkoscia zmierza po ulicach...  Legitymacja jest ale cech ludzkich brakuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B ktoś walczy z korupstwem i przekrętami a reszta jest za legalizacją no brawoooooo !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...